قنادی لاکچری در کرج

قنادی لاکچری در کرج

سلام عرض می کنم خدمت کاربران محترم وبلاگ بریم لند، این بار می خوایم راجب یک قنادی لاکچری در کرج صحبت هایی رو داشته باشیم؛

گرچه عنوان خیلی عجیبی هستش به نشر خودم اما واسم جالب بود که افراد زیادی راجب این موضوع جست جو می کنند و دوست دارند با نگاهی که به موضوع لاکچری بودن دارند، یک قنادی خوب رو تو کرج شناسایی کنند تا برای بهره گیری از خدمات لوکس، از اون بهره ببرند.

کلا کلمه لاکچری یعنی چی؟

اول به نظرم جالبه که کمی راجب کلمه لاکچری صحبت کنیم که اصلا معنیش چیه و چطور میشه که این صفت رو مثلا به یک قنادی!!! اختصاص داد؟

لاکچری بودن به طور کلی به معنی لوکس بودن و ارائه خدمات یا محصولات لوکس هستش که اصولا قیمت هم توی اون جایگاه خاصی نداره و فقط کیفیت حرف اول و آخر رو می زنه!

وقتی افراد به دنبال یک محصول لاکچری ( مثلا ماشین ) می گردند، هزینه خوبی رو براش کنار گذاشتند و بدلیل نیاز شدیدی که به کیفیت بالا دارند، می خوان فقط کیفیت ها رو ارزیابی کنند تا ببینند به اصطلاح کدومشون لاکچری تر هستش.

کافی شاپ لاکچری!

مثلا راجب کافی شاپ لاکچری حتما شنیدید که مثلا یه مهمون خیلی خاص داریم یا با یک آدمی آشنا شدم که حتما باید تو یک محیط خیلی لوکس باهاش قرار بزارم!

اینجا دیگه من حاضرم مثلا جای 17 تومان دادن به هات چاکلت، 70 تومان واسش کنار بزارم اما کافی شاپی که قراره این پول رو از من بگیره، فضایی خیلی لوکس و مجلل داشته باشه…

یک قنادی لاکچری چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

بریم شیرینی

بریم شیرینی

اگر قراره که صفت لاکچری رو به یک قنادی بدیم، باید ببینیم که چه ویژگی هایی تو ذهنمون هستش که انتظار داریم اون شیرینی فروشی توی محصولات و فضای ارائه محصولاتش داشته باشه.

من این موضوع رو به سه بخش تقسیم می کنم که میتونه ایجاد کننده یک روال لاکچری تو قنادی باشه:

  • زمینه ای لوکس برای ارائه شیرینی ها:

اون فضایی که مشتری با وارد شدن به قنادی باهاش مواجه میشه و زمینه ارائه شیرینی ها به اون هستش یکی از مهم ترین معیار های لامچری بودن یک قنادی محسوب میشه و مجموعه هایی بزرگی هم با هزینه کردن های هنگفت، سعی می کنند روی زمینه کار تمرکز باشند چون در واقع این زمینه هستش که نگاه اول و برداشت اول از یک قنادی رو تو ذهن مخاطب شدن میده!

  • ارائه کننده حرفه ای و خوش سیما

مورد دوم ارائه کننده شیرینی ها در قنادی و عامل برقراری ارتباط با مشتری هستش که ظاهر اون، زبان بدن اون، لحن و نوع انتخاب کلمات توسط اون و معیار های برقراری ارتباط حرفه ای، میتونه این معیار رو هم تیک بزنه.

  • کیفیت شیرینی هایی که در قنادی ارائه میشه

شاید پیشتر تصور می کردید از یک قنادی لاکچری تنها انتظار میره که شیرینی های خوش طعم و از نظر پخت، حرفه ای رو تحویل مشتریانش بده… اما این طور نیست و گرچه کیفیت می بایست مهم ترین فاکتور برای قنادی تو این مورد باشه،  اما با ضمیمه کردن 2 مورد بالا هستش که میشه مفهومم لوکس بودن و لاکچری بودن رو به طور کامل به یک قنادی نسبت داد. به عنوان مثال ارائه همیشگی شیرینی های تازه پخت شده از عواملی هستش که قنادی های لاکچری موظف هستند تو بخش کیفیت ارائه شیرینی ها بصورت ویژه ای روی اون برنامه ریزی داشته باشند.

آموزش قنادی در کرج

آموزش قنادی در کرج از صفر تا صد جهت راه اندازی یک شیرینی فروشی بزرگ

4 آیتمی که به صورت حرفه ای تو یک قنادی لاکچری بهشون پرداخته میشه:

همونطور که میدونید هر قنادی دارای یک کالکشن محصولاتی هستش که معمولا حرچقدر کامل تر باشه بیشتر میشه به اون قنادی به عنوان یک مرکز معتبر تو زمینه شیرینی فروشی اشاره کرد! مثلا ارائه محصولات شیرینی مثل میوه های خشک شده، مثل آجیل ها … که شیرینی نیستند اما کاملا شایسته ای برای این کالکشن محصوب میشن.

حالا تو این بخش میخوایم به مهم ترین آیتم هایی اشاره کنیم که می بایست یک قنادی لاکچری توانایی پوشش دادن اون هارو بصورت ویژه، داشته باشه و در واقع این آیتم ها هستند که می تونند به شیرینی فروشی هویت بدند. مثلا فلان قنادی کیک های بسیار جذاب، تازه و خوش طعمی داره.

  • کیک تولد و کیک عروسی

کیک تولد و کیک عروسی

کیک تولد و کیک عروسی

اولین آیتمی که قصد دارم تو شیرینی فروشی ها معرفی کنم، کیک های تولد و عروسی هستند که دقیقا اون ویژگی بالا رو میتونند به یک قنادی الحاق کنند.

کیک های عروسی و تولد از اون جایی که از نیاز های روزمره نیستند و معمولا در مراسم هایی جایگاه دارند که میتونه بخشی از یک شب به یاد ماندنی باشه، افراد سعی می کنند از مراکز موفقی در خصوص ارائه این سبک شیرینی ها بهره بگیرند و حاضرند تا حدی هزینه بیشتر هم بکنند اما کیک تولد یا کیک عروسی اون ها از نظر کیفی، هیچ کم و کاسی نداشته باشه.

  • شیرینی هایی که در عروسی ها از اون استفاده میشه

شب عروسی هر کس قطعا یکی از مهم ترین شب های زندگی اون خواهد بود و هیچ موارد مربوط به این شب رو با بی توجهی انتخاب نمی کنه! یکی از این موارد شیرینی هایی هستند که اصولا تو عروسی ها سرو میشن و مثل غذا، میتونه نظر بسیاری از مهمان ها رو به خودش جلب کنه. از این رو شیرینی فروشی های لوکس می بایست تدابیر ویژه ای در پخت این شیرینی ها داشته باشند و به شکل ایده آلی به بالا بردن کیفیت اون ها بپردازند.

  • شیرینی های زبان و موارد پر طرفدار مثل اون

شیرینی هایی هم هستند که از قدیم طرفداران بسیاری رو داشتند و افراد خیلی دوست دارند اون ها رو با بهترین طعم و مزه نوش جان کنند. گاها این شیرینی ها یادآور خاطرات زیبایی از گذشته هستند و این بهترین موقعیت برای نفوذ به دل مشتریانی هستش که به همین سادگی میتونند طرفدار وفادار یک قنادی بشند و برای رفع نیاز های لوکس خودشون هم سراغ همین مرکز بیان.

  • طراحی خاص و جدید برای شیرینی های تر

شیرینی های تر هم معمولا همیشه در مراسم های شادی حضور دارند و پرداختن بصورت جدی به کیفیت آن ها می تواند، در شرایطی که حال روحیه افراد خوب است امکان ماندگار بودن طعم و مزه را در ذهن مشتری فراهم کند. شیرینی های تری وجود دارند که از گذشته تا امروز با یک شکل و شمایل ثابت و طعمی بدون تغییر حضور داشتند که کمی نیاز به پیاده کردن طرح های خاص دارند که باز هم آن شیگنال لاکچری بودن را به مشتری ارسال کنند.

در این موارد پرداختن به جزئیات کوچکی که گاها هزینه چندانی هم نمیبرد، میتواند امضای حرفه بودن یک قنادی بر روی محصولاتش باشد.

 معرفی یک قنادی لاکچری در کرج

berim shirini

berim shirini

حال با توجه به اینکه موارد بسیار مهمی برای انتخاب یک قنادی لاکچری را خدمت شما معرفی کردیم، بد نیست مرکزی را هم در استان البرز به شما معرفی کنیم که با وجود سابقه نه چندان زیاد، توجه افراد زیادی به خود جلب نموده و قطعا شایسته انتخاب شدن از سوی شما در میان شیرینی فروشی های کرج است.

قنادی بریم شیرینی

قنادی بریم شیرینی در منطقه مهرویلا کرج و نزدیک سه راه تهران واقع شده است که در همسایگی خود بریم کافه و بریم فود را دارد و سه بخش با یک دیگر مجموعه بریم لند را تشکیل می دهند.

بریم شیرینی با مدیریت بسیار خوب ماه ها طبق گفته خود صاحبان مجموعه، پر سود ترین بخش بریم لند بوده است و دلیل آن هم کیفیت بسیار خوب در ارائه شیرینی ها و بهره گیری از حرفه ای ترین شیرینی پز های کشور به همراه فضایی لوکس با کارکنان بسیار خوش برخورد و حرفه ای در این زمینه بوده است.

از طرفی امروز بریم شیرینی پخش کننده انواع کیک های خوش طعم به کافی شاپ های معتبر استان البرز است که این نشان از پرداختن به صورت جدی به کیفیت کیک هاست.

از شما ممنونیم که زمان با ارزش خود را برای مطالعه این مطلب گذاشتید و امیدواریم که پیشنهاد ما به شما شروع یک دیدار و آشنایی طولانی مدت باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *